Špičkové kalibrační a validační systémy

ODBORNÝ KURZ: KALIBRACE TLAKOMĚRŮ A NEJISTOTY MĚŘENÍ

Zveme Vás na 11. ročník kurzu KALIBRACE TLAKOMĚRŮ A NEJISTOTY MĚŘENÍ, který pořádá kalibrační laboratoř BD SENSORS s.r.o. a společnost Kalibrátory, s.r.o.

• Základy metrologie tlaku
• Kalibrace deformačních tlakoměrů
• Kalibrace elektromechanických tlakoměrů
• Nejistoty měření podle GUM a EA-4/02


Lektoři: Ing. Zdeněk Faltus, Petr Moravec

Termín4. – 5. 6. 2019

Místo konání: D1 HOTEL & RESTAURANT

Adresa: Veveří 260, 664 81 OSTROVAČICE

Mapa

Základní informace:

První den kurzu bude věnován základům metrologie tlaku, přičemž hlavní náplní bude kalibrace deformačních a elektromechanických tlakoměrů (snímačů tlaku a číslicových tlakoměrů), včetně praktických ukázek kalibrace a zpracování naměřených údajů. Náplní druhého dne kurzu bude stanovení nejistot měření se zaměřením na nejistoty měření při kalibraci tlakoměrů.

Účastníci školení obdrží certifikát o účasti na školení a materiály ze školení v elektronické podobě, včetně kalibračních postupů BD SENSORS s.r.o. pro deformační tlakoměry a elektromechanické tlakoměry, popis výpočtu nejistot měření při kalibracích tlakoměrů včetně vzorových příkladů a přednastavené tabulky výpočtu nejistot v MS Excel.

Podrobný program semináře


Účastnický poplatek a informace:

Účastnický poplatek je 4 900 Kč bez DPH (190 EUR bez DPH). Zálohová faktura Vám bude vystavena po vyplnění níže uvedeného on-line registračního formuláře.

Kurz po organizační stránce pořádá firma Kalibrátory, s.r.o., Nové sady 988/2, 602 00 Brno, IČ: 06515592. Pokud nám budete posílat objednávku, nebo jiné dokumenty, prosíme Vás o vystavení na firmu Kalibrátory, s.r.o.

Registraci prosím proveďte nejpozději do 30. 5. 2019. Kapacita sálu je omezena.


Informace k ubytování:

Účastníci kurzu si ubytování rezervují a platí sami. Rezervaci je možné provést přímo v hotelu D1 za zvýhodněnou cenu. Hotel D1 je plně obsazen!

Ubytování si můžete objednat například v hotelu Kobero, který je 600 m daleko. Kontakt na recepci hotelu: kobero@kobero.cz, +420 546 427 523


 Registrace ukončena


V případě jakýchkoli dotazů nebo jiných požadavků nám můžete napsat na: info@kalibratory.cz, nebo volejte +420 775 050 781

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top