Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

ODBORNÝ KURZ: KALIBRACE TLAKOMĚRŮ A NEJISTOTY MĚŘENÍ

Zveme Vás na 11. ročník kurzu KALIBRACE TLAKOMĚRŮ A NEJISTOTY MĚŘENÍ, který pořádá kalibrační laboratoř BD SENSORS s.r.o. a společnost Kalibrátory, s.r.o.

• Základy metrologie tlaku
• Kalibrace deformačních tlakoměrů
• Kalibrace elektromechanických tlakoměrů
• Nejistoty měření podle GUM a EA-4/02


Lektoři: Ing. Zdeněk Faltus, Petr Moravec

Termín4. – 5. 6. 2019

Místo konání: D1 HOTEL & RESTAURANT

Adresa: Veveří 260, 664 81 OSTROVAČICE

Mapa

Registrace zde

Základní informace:

První den kurzu bude věnován základům metrologie tlaku, přičemž hlavní náplní bude kalibrace deformačních a elektromechanických tlakoměrů (snímačů tlaku a číslicových tlakoměrů), včetně praktických ukázek kalibrace a zpracování naměřených údajů. Náplní druhého dne kurzu bude stanovení nejistot měření se zaměřením na nejistoty měření při kalibraci tlakoměrů.

Účastníci školení obdrží certifikát o účasti na školení a materiály ze školení v elektronické podobě, včetně kalibračních postupů BD SENSORS s.r.o. pro deformační tlakoměry a elektromechanické tlakoměry, popis výpočtu nejistot měření při kalibracích tlakoměrů včetně vzorových příkladů a přednastavené tabulky výpočtu nejistot v MS Excel.

 

Podrobný program semináře


Účastnický poplatek:

Účastnický poplatek je 4 900 Kč bez DPH (190 EUR bez DPH). Zálohová faktura Vám bude vystavena po vyplnění níže uvedeného on-line registračního formuláře.

Registraci prosím proveďte nejpozději do 27. 5. 2019. Kapacita sálu je omezena.


Informace k ubytování:

Účastníci kurzu si ubytování rezervují a platí sami. Rezervaci je možné provést přímo v hotelu D1 za zvýhodněnou cenu. Při rezervaci uveďte, že se jedná o kurz KALIBRACE TLAKU společnosti Kalibrátory (kapacita hotelu je pro tuto akci rezervována do 27. 5.).

Kontakt na recepci Hotelu D1: info@d-1.cz, tel. +420 546 443 190V případě jakýchkoli dotazů nebo jiných požadavků nám můžete napsat na: info@kalibratory.cz

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top