Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Reference

Prohlédněte si naše referenční zakázky…


Výsledek obrázku pro logo skupina čez

V červnu 2018 si od nás Akreditovaná kalibrační laboratoř ČEZ koupila multifunkční kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 a používá jej pro kalibraci tlakoměrů, teploměrů a simulaci napěťových a proudových signálů v provozu Jaderné elektrárny Temelín. Kalibrátor MC6 si vybrali, protože mají dlouholeté dobré zkušenosti s kalibrací přístrojů Beamex ve svých laboratořích v Dukovanech a Temelíně. 


V květnu 2018 si od nás firma Nuclear Power, a.s. koupila multifunkční kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 s tlakovými moduly a funkcí komunikátoru HART. Kalibrátor MC6 se nyní používá pro konfirmaci senzorů a čidel sekundární části v Jaderné elektrárně Mochovce při dostavbě a zprovoznění bloků 3 a 4.


Dne 26. března 2018 jsme dodali Českému metrologickému institutu v Brně nový referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW 373HX. Tento přístroj umožní oddělení  teploty a vlhkosti rozšíření rozsahu kalibračních a měřicích schopností teploty rosného bodu až do +95 °C.


Firma Kalibrátory, s.r.o. je členem ČKS (České kalibrační sdružení) a KZ SR (Kalibračné združenie Slovenskej republiky). Tyto organizace pořádají pravidelné konference a odborné semináře.


 

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top