Špičkové kalibrační a validační systémy

Reference

Prohlédněte si naše referenční zakázky.


Ideex

Akreditovaná kalibrační laboratoř Ideex se sídlem v Prešově si v září 2023 rozšířila akreditaci o veličiny tlak, teplota, vlhkost a hmotnost. Pro kalibrace v laboratoři i u zákazníka používá z našeho sortimentu multifunkční kalibrátor Beamex MC6, kalibrátor Beamex MC6-T150, teplotní pícku Beamex FB660, referenční snímače teploty Beamex RPRT, generátor vlhkosti a teploty Testo Huminator II a referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW473. Při kalibracích Ideex využívá kalibrační software Beamex CMX, funkce dokumentačních kalibrátorů Beamex a kalibrační aplikaci Beamex bMobile pro kalibraci vlhkoměrů a při kalibraci vah.


Meros

Akreditovaná kalibrační laboratoř MEROS, spol. s r.o. se sídlem v Zubří si od nás pořídila špičkový generátor vlhkosti a teploty Testo Huminator ll. Tento generátor nabízí velmi přesnou regulaci a díky své konstrukci je vhodný pro kalibraci všech druhů vlhkoměrů a záznamníků vlhkosti a teploty.


Český metrologický institut

Oddělení primární metrologie tlaku Českého metrologického institutu Brno jsme dodali pístový tlakoměr BH5-10000B od francouzské společnosti Aremeca. Tento etalonový tlakoměr s rozsahem do 1 GPa (1 000 MPa, 10 000 bar) umožní ČMI zlepšení kalibračních a měřicích schopností ve velmi vysokém tlaku.

Pístový tlakoměr BH5-10000B

MD projekt

Společnost MD projekt se zabývá realizací elektro a MaR projektů převážně v průmyslových zařízeních, včetně jaderných elektráren. Pro správu kalibrací a tisk kalibračních listů používá cloudový kalibrační software Beamex LOGiCAL a dokumentační kalibrátory Beamex MC6 a Beamex MC2.


Testo

Kalibrační laboratoř Testo si od nás pořídila referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW473. Tento špičkový etalon přispěje ke snížení nejistot měření vlhkosti při kalibraci sond pro měření relativní vlhkosti a teploty.


Smiths Medical

Výrobce zdravotnických prostředků Smiths Medical Czech Republic a.s. se sídlem v Hranicích si od nás pořídil kalibrátor Beamex MC2, který bude používat hlavně ke kalibraci digitálních a deformačních tlakoměrů. 


COMET SYSTEM

Firmě COMET SYSTEM, s.r.o. jsme dodali špičkový rosnobodový vlhkoměr MBW473-SH2. Tento přístroj je využíván jako přesné referenční měřidlo vlhkosti a teploty v oddělení výzkumu a vývoje.


Kovárna VIVA

Společnost Kovárna VIVA a.s. si od nás pořídila multifunkční kalibrátor Beamex MC4 a kalibrační software Beamex CMX. Tento kalibrační systém se používá v provozech tepelného zpracování, které se řídí technickou specifikací automobilového průmyslu AIAG CQI 9. Kalibrátor Beamex MC4 se používá zejména pro kalibrace zobrazovačů, regulátorů, teplotních řetězců a při měření SAT. Strategickým partnerem při realizaci této zakázky pro nás byla Kalibrační laboratoř Zindler.


ČEZ

logo skupina ČEZ Akreditovaná kalibrační laboratoř ČEZ si od nás koupila multifunkční kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 a používá jej pro kalibraci tlakoměrů, teploměrů a simulaci napěťových a proudových signálů v provozu Jaderné elektrárny Temelín. Kalibrátor MC6 si vybrali, protože mají dlouholeté dobré zkušenosti s kalibrací přístrojů Beamex ve svých laboratořích v Dukovanech a Temelíně.


Nuclear Power

Firma Nuclear Power, a.s. si kúpila multifunkčný kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 s tlakovými modulmi a funkciou komunikátora HART. Kalibrátor MC6 sa teraz používa na konfirmáciu snímačov sekundárnej časti v Jadrovej elektrárni Mochovce pri dostavbe a sprevádzkovaní blokov 3 a 4.


Český metrologický institut

Dodali jsme Českému metrologickému institutu v Brně nový referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW 373HX. Tento přístroj umožní oddělení  teploty a vlhkosti rozšíření rozsahu kalibračních a měřicích schopností teploty rosného bodu až do +95 °C.


ČKS

Firma Kalibrátory, s.r.o. je členem ČKS (České kalibrační sdružení) a KZ SR (Kalibračné združenie Slovenskej republiky). Tyto organizace pořádají pravidelné konference a odborné semináře.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top