Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Reference

Prohlédněte si naše referenční zakázky.


Český metrologický institut

Oddělení primární metrologie tlaku Českého metrologického institutu Brno jsme dodali pístový tlakoměr BH5-10000B od francouzské společnosti Aremeca. Tento etalonový tlakoměr s rozsahem do 1 GPa (1 000 MPa, 10 000 bar) umožní ČMI zlepšení kalibračních a měřicích schopností ve velmi vysokém tlaku.

Pístový tlakoměr BH5-10000B

MD projekt

Společnost MD projekt se zabývá realizací elektro a MaR projektů převážně v průmyslových zařízeních, včetně jaderných elektráren. Pro správu kalibrací a tisk kalibračních listů používá cloudový kalibrační software Beamex LOGiCAL a dokumentační kalibrátory Beamex MC2 a Beamex MC6.


Testo

V únoru 2020 si od nás Kalibrační laboratoř Testo pořídila referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW473. Tento špičkový etalon přispěje ke snížení nejistot měření vlhkosti při kalibraci sond pro měření relativní vlhkosti a teploty.


Smiths Medical

Výrobce zdravotnických prostředků Smiths Medical Czech Republic a.s. se sídlem v Hranicích si v březnu 2020 pořídil kalibrátor Beamex MC2, který bude používat hlavně ke kalibraci digitálních a deformačních tlakoměrů. Pro tisk kalibračních listů využije cloudový kalibrační software Beamex LOGiCAL.


COMET SYSTEM

V prosinci 2019 jsme firmě COMET SYSTEM, s.r.o. dodali špičkový rosnobodový vlhkoměr MBW473-SH2. Tento přístroj je využíván jako přesné referenční měřidlo vlhkosti a teploty v oddělení výzkumu a vývoje.


Kovárna VIVA

V říjnu 2019 si od nás společnost Kovárna VIVA a.s. pořídila multifunkční kalibrátor Beamex MC4 a kalibrační software Beamex CMX. Tento kalibrační systém se používá v provozech tepelného zpracování, které se řídí technickou specifikací automobilového průmyslu AIAG CQI 9. Kalibrátor Beamex MC4 se používá zejména pro kalibrace zobrazovačů, regulátorů, teplotních řetězců a při měření SAT. Strategickým partnerem při realizaci této zakázky pro nás byla Kalibrační laboratoř Zindler.


ČEZ

logo skupina ČEZV červnu 2018 si od nás Akreditovaná kalibrační laboratoř ČEZ koupila multifunkční kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 a používá jej pro kalibraci tlakoměrů, teploměrů a simulaci napěťových a proudových signálů v provozu Jaderné elektrárny Temelín. Kalibrátor MC6 si vybrali, protože mají dlouholeté dobré zkušenosti s kalibrací přístrojů Beamex ve svých laboratořích v Dukovanech a Temelíně.


Nuclear Power

V máji 2018 si od nás firma Nuclear Power, a.s. kúpila multifunkčný kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 s tlakovými modulmi a funkciou komunikátora HART. Kalibrátor MC6 sa teraz používa na konfirmáciu snímačov sekundárnej časti v Jadrovej elektrárni Mochovce pri dostavbe a sprevádzkovaní blokov 3 a 4.


Český metrologický institut

Dne 26. března 2018 jsme dodali Českému metrologickému institutu v Brně nový referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW 373HX. Tento přístroj umožní oddělení  teploty a vlhkosti rozšíření rozsahu kalibračních a měřicích schopností teploty rosného bodu až do +95 °C.


ČKS

Firma Kalibrátory, s.r.o. je členem ČKS (České kalibrační sdružení) a KZ SR (Kalibračné združenie Slovenskej republiky). Tyto organizace pořádají pravidelné konference a odborné semináře.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top