Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Reference

Prohlédněte si naše referenční zakázky…


Oddělení primární metrologie tlaku Českého metrologického institutu Brno jsme dodali pístový tlakoměr BH5-10000B od francouzské společnosti Aremeca. Tento etalonový tlakoměr s rozsahem do 1 GPa (1 000 MPa, 10 000 bar) umožní ČMI zlepšení kalibračních a měřicích schopností ve velmi vysokém tlaku.

Pístový tlakoměr BH5-10000B


Společnost MD projekt se zabývá realizací elektro a MaR projektů převážně v průmyslových zařízeních, včetně jaderných elektráren. Pro správu kalibrací a tisk kalibračních listů používá cloudový kalibrační software Beamex LOGiCAL a dokumentační kalibrátory Beamex MC2 a Beamex MC6.


V únoru 2020 si od nás Kalibrační laboratoř Testo pořídila referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW473. Tento špičkový etalon přispěje ke snížení nejistot měření vlhkosti při kalibraci sond pro měření relativní vlhkosti a teploty.  


Výrobce zdravotnických prostředků Smiths Medical Czech Republic a.s. se sídlem v Hranicích si v březnu 2020 pořídil kalibrátor Beamex MC2, který bude používat hlavně ke kalibraci digitálních a deformačních tlakoměrů. Pro tisk kalibračních listů využije cloudový kalibrační software Beamex LOGiCAL.


V prosinci 2019 jsme firmě COMET SYSTEM, s.r.o. dodali špičkový rosnobodový vlhkoměr MBW473-SH2. Tento přístroj je využíván jako přesné referenční měřidlo vlhkosti a teploty v oddělení výzkumu a vývoje.


V říjnu 2019 si od nás společnost Kovárna VIVA a.s. pořídila multifunkční kalibrátor Beamex MC4 a kalibrační software Beamex CMX. Tento kalibrační systém se používá v provozech tepelného zpracování, které se řídí technickou specifikací automobilového průmyslu AIAG CQI 9. Kalibrátor Beamex MC4 se používá zejména pro kalibrace zobrazovačů, regulátorů, teplotních řetězců a při měření SAT. Strategickým partnerem při realizaci této zakázky pro nás byla Kalibrační laboratoř Zindler.


Výsledek obrázku pro logo skupina čez

V červnu 2018 si od nás Akreditovaná kalibrační laboratoř ČEZ koupila multifunkční kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 a používá jej pro kalibraci tlakoměrů, teploměrů a simulaci napěťových a proudových signálů v provozu Jaderné elektrárny Temelín. Kalibrátor MC6 si vybrali, protože mají dlouholeté dobré zkušenosti s kalibrací přístrojů Beamex ve svých laboratořích v Dukovanech a Temelíně. 


V máji 2018 si od nás firma Nuclear Power, a.s. kúpila multifunkčný kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 s tlakovými modulmi a funkciou komunikátora HART. Kalibrátor MC6 sa teraz používa na konfirmáciu snímačov sekundárnej časti v Jadrovej elektrárni Mochovce pri dostavbe a sprevádzkovaní blokov 3 a 4.


Dne 26. března 2018 jsme dodali Českému metrologickému institutu v Brně nový referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr MBW 373HX. Tento přístroj umožní oddělení  teploty a vlhkosti rozšíření rozsahu kalibračních a měřicích schopností teploty rosného bodu až do +95 °C.


Firma Kalibrátory, s.r.o. je členem ČKS (České kalibrační sdružení) a KZ SR (Kalibračné združenie Slovenskej republiky). Tyto organizace pořádají pravidelné konference a odborné semináře.


© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top