Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Kalibrátory tlaku

Vyberte si váš nový kalibrátor tlaku od renomovaných značek v nejvyšší kvalitě.


Beamex MC6

Multifunkční dokumentační kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 je možné ke kalibraci tlaku vybavit až 4 vysoce přesnými vnitřními tlakovými moduly. Lze je také doplnit o vyměnitelné vnější tlakové moduly řady EXT.

Zjistěte více

Beamex MC6-Ex

Jiskrově bezpečný multifunkční dokumentační kalibrátor a komunikátor Beamex MC6-Ex můžete vybavit až 3 vysoce přesnými vnitřními tlakovými moduly. Doplnit ho lze také o vyměnitelné vnější tlakové moduly řady EXT.

Zjistěte více

Beamex MC4

Dokumentační kalibrátor Beamex MC4 může disponovat až 2 vnitřními tlakovými moduly (přetlakový a barometrický). Snadno k němu připojíte také vnější tlakové moduly řady EXT. Kalibrátor MC4 může měřit přetlak, podtlak a absolutní tlak.

Zjistěte více

Beamex MC2

Dokumentační kalibrátor Beamex MC2 může obsahovat až 2 vnitřní tlakové moduly (přetlakový a barometrický). Připojíte k němu také vnější tlakové moduly řady EXT. Mimo přetlaku zvládne též změřit podtlak a absolutní tlak.

Zjistěte více

Tlakové moduly Beamex EXT

Vnější tlakové moduly řady EXT je možné připojit ke všem kalibrátorům řady Beamex MC. Vyberte si z širokého rozsahu od podtlaku do 100 MPa.

Zjistěte více

Beamex POC8

Automatický regulátor tlaku, díky němuž je kalibrace tlaku velmi efektivní a jednoduchá na obsluhu. Vyberte si z řady rozsahů od podtlaku až do 21 MPa (210 bar).

Zjistěte více

Pumpy Beamex řady PG

Ruční kalibrační zdroje tlaku řady PG jsou šikovným nástrojem ke generování a nastavení tlaku během kalibrace. Vyberte si z kalibračních pump pro různé tlakové rozsahy a média.

Zjistěte více

Elektrická pumpa Beamex ePG

Kalibrační pumpa EPGElektrická přenosná kalibrační tlaková pumpa Beamex ePG, určená pro kalibraci tlaku v průmyslových aplikacích v rozsahu od podtlaku do 2 MPa.

Zjistěte více

Beamex MC6-WS

Panelová verze dokumentačního kalibrátoru Beamex MC6. Kalibrátor Beamex MC6 Workstation můžete vybavit až 10 vysoce přesnými tlakovými moduly.

Zjistěte více

Beamex CENTRiCAL

Kalibrační pracoviště Beamex CENTRiCAL lze vybavit řadou různých modulů pro kalibraci tlaku. Těmito moduly mohou být manuální a automatické generátory / regulátory tlaku a měřící tlakové moduly

Zjistěte více

Pístové tlakoměry Aremeca

Pneumatické a hydraulické pístové etalonové tlakoměry Aremeca pokrývají rozsah měření přetlaku od 1,5 kPa do 1 000 MPa ve 3 třídách přesnosti. K dispozici jsou i speciální verze pro měření podtlaku a diferenčního tlaku.

Zjistěte více

Porovnávací tlakové pumpy Aremeca

Kalibrační generátory a regulátory tlaku firmy Aremeca pokrývají rozsahy od podtlaku až do 1 000 MPa (10 000 bar). Tlakovým médiem může být vzduch, olej, nebo voda.

Zjistěte více

Příslušenství ke kalibrátorům tlaku

Potřebujete zařízení pro čištění a plnění manometrů, odlučovače nečistot, připojovací konektory, hadičky a kabely a další doplňkové vybavení, včetně náhradních dílů?

Zjistěte více

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top