Špičkové kalibrační a validační systémy

Termočlánkový validační systém

Vyberte si velice přesný termočlánkový měřicí systém E-Val Pro Plus s termočlánkovými snímači teploty typu T pro různé procesy tepelné validace.


Termočlánkový systém E-Val Pro Plus

Nový termočlánkový systém E-Val™ Pro Plus s 52 vstupy je navržen jako špičkové řešení pro validační studie v biologických vědách vyžadujících shodu s pokyny FDA a mezinárodními standardy GMP a přestavuje nástupce systému E-Val Pro.

Termočlánkový systém E-Val Pro

Velice přesný termočlánkový systém E-Val Pro je ideální pro různé procesy tepelné validace. Systém nabízí možnost připojení i dalších snímačů pro měření tlaku, vakua, vlhkosti, vodivosti a CO2.

Prodej ukončen. Náhradou je validační systém E-Val Pro Plus.

Termoelektrický snímač teploty SD4

Termoelektrický snímač teploty SD4 typu TTermoelektrický snímač teploty SD4 typu T o průměru 3,0 mm je určen k měření teploty v rozsahu −20 °C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSA-TF

Termoelektrický snímač teploty SSA-TFTermoelektrický snímač teploty SSA-TF typu T o průměru 1,2 mm je určen k měření teploty v rozsahu −50 °C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSA-TS

Termoelektrický snímač teploty SSA-TSTermoelektrický snímač SSA-TS typu T o průměru 1,2 mm je určen k měření teploty v rozsahu −20°C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSR

Termoelektrický snímač teploty SSRTermoelektrický snímač SSR typu T o průměru 3,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu −20°C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSS

Termoelektrický snímač teploty SSS typu TTermoelektrický snímač SSS typu T o průměru 3,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu −20 °C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSU-CM

Termoelektrický snímač teploty SSU-CMTermoelektrický snímač SSU-CM typu T o průměru 1,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu −196 °C až +400 °C.

Termoelektrický snímač teploty SSV

Termoelektrický snímač teploty SSV typu TTermoelektrický snímač SSV typu T o průměru 2,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu −20 °C až +135 °C.

Termoelektrický snímač teploty STC22-TF

Termoelektrický snímač teploty STC22-TF typu TTermoelektrický snímač STC22-TF typu T o průměru 2,5 mm je určený k měření teploty v rozsahu −196 °C až +200 °C.

Termoelektrický snímač teploty STC32-TF

Termoelektrický snímač teploty STC32-TF typu TTermoelektrický snímač STC32-TF typu T o průměru 3,2 mm je určený k měření teploty v rozsahu −196 °C až +200 °C.

Termoelektrický snímač teploty STC-AC

Termoelektrický snímač STC-AC typu T o průměru 2,5 mm je určený k měření teploty v rozsahu −67 °C až +400 °C.

Termoelektrický snímač teploty STC-ACS

Termoelektrický snímač teploty STC-ACS typu TTermoelektrický snímač STC-ACS typu T o průměru 3,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu −67 až +400 °C.

Termoelektrický snímač teploty STC-KT 3

Termoelektrický snímač STC-KT 3 typu T o průměru 2,5 mm je určen pro měření teploty v rozsahu 0 °C až +260 °C (krátkodobě +350 °C).

Termoelektrický snímač teploty STC-KT 7

Termoelektrický snímač STC-KT 7 typu T o průměru 3,0 mm je určen pro měření teploty v rozsahu 0 °C až +260 °C (krátkodobě +350 °C).

Senzorové rozhraní E-Val Pro

Senzorové rozhraní E-val ProSpeciální rozhraní pro snímače nabízí rozšíření měřených parametrů kabelového termočlánkového systému E-Val Pro. Díky tomuto rozhraní lze měřit teplotu, tlak, vakuum, relativní vlhkost, vodivost a CO2.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top