Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Výrobci

V České republice a na Slovensku jsme distributory pro tyto společnosti


Beamex

Společnost BEAMEX je předním světovým poskytovatelem kalibračních řešení, jenž si klade za cíl vytvářet lepší způsoby kalibrace pro globální zpracovatelský průmysl. Beamex nabízí komplexní sortiment produktů a služeb – od provozních kalibrátorů až po dílenskou kalibraci, příslušenství ke kalibraci, kalibrační software, řešení specifická pro dané odvětví a profesionální služby. Společnost Beamex má více než 12 000 zákazníků po celém světě.

Společnost Beamex má systém kvality certifikován podle ISO 9001, systém environmentálního managementu podle ISO 14001 a splňuje požadavky ISO 45001 kladené na systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Beamex vyrábí jiskrově bezpečné kalibrátory splňující požadavky ATEX / IECEx a kalibrační laboratoř Beamex je akreditovaná podle ISO 17025.


MBW Calibration

Společnost MBW Calibration je mezinárodně uznávaná jako přední vývojář a výrobce vysoce kvalitních referenčních rosnobodových zrcátkových vlhkoměrů, které se používají v různých aplikacích pro měření a kalibraci vlhkosti a kvality plynů. Společnost MBW je rovněž předním dodavatelem analyzátorů kvality plynu SF6 založených na jedinečné rosnobodové technologii.

Kalibrační laboratoře MBW Calibration jsou akreditované podle ISO 17025 (SCS a DAkkS).


D. Marchiori (DMA)

Společnost D. Marchiori (DMA) vyvíjí a vyrábí kalibrační a zkušební zařízení pro letecké systémy a komponenty, jako jsou například ADTS kalibrátory; pitot-statické adaptéry, etalonové tlakoměry, rotační stoly pro kalibraci gyroskopů, kalibrátory otáčkoměrů a přístroje pro měření relativní rotace. Tato přesná zkušební testovací zařízení se používají ve více než 80 zemích světa v opravárenských základnách, v civilních leteckých společnostech a ve všeobecném letectví.

Společnost D.Marchiori má systém kvality certifikován podle ISO 9001 a kalibrační laboratoř D.Marchiori je akreditovaná podle ISO 17025.


Aremeca

Společnost Aremeca se zabývá přesnou strojírenskou výrobou a vývojem a výrobou zařízení pro kalibraci tlaku – pístových tlakoměrů, porovnávacích tlakových kalibračních pump, příslušenství pro kalibraci tlaku a zakázkových kalibračních tlakových zařízení. Kalibrační přístroje Aremeca pokrývají tlakový rozsah až do 1 GPa (10 000 bar).

Společnost Aremeca má systém kvality certifikován podle ISO 9001 a v současnosti připravuje svoji kalibrační laboratoř na COFRAC akreditaci.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top