Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Kalibrátory vlhkosti

Vyberte si váš nový kalibrátor vlhkosti od renomovaných značek v nejvyšší kvalitě.


MBW 373

Referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 373 nabízí široký rozsah měření od −95 °C do +95 °C bodu ojínění / rosného bodu. Přístroj se využívá jako etalon při kalibraci vlhkoměrů, v meteorologii, při měření stopové vlhkosti a výzkumu palivových článků.

Zjistěte více

MBW 473

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 473 je přesný přenosný přístroj s oddělenou měřící sondou. Umožňuje měřit hodnoty rosného bodu, vlhkosti a teploty přímo v procesu. Vlhkoměr 473 je špičkové zařízení pro kalibraci a validaci klimatických komor.

Zjistěte více

MBW 473-SHX

Přenosný rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 473-SHX je vybavený oddělenou měřící sondou. Je určen k měření rosného bodu při teplotě prostředí až 125 °C. Umí změřit hodnoty rosného bodu, teploty a relativní vlhkosti přímo v procesu. Vlhkoměr 473-SHX je špičkové zařízení pro kalibraci a validaci klimatických komor.

Zjistěte více

MBW 573

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 573 je konstruovaný pro instalaci do rackové skříně 19″. Je vybavený integrovanou měřící hlavicí, snímačem tlaku, pumpou a průtokoměrem. Určený je pro extrémně přesné monitorování náročných procesů.

Zjistěte více

MBW 973

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 973 je přenosný přístroj s integrovanou měřící hlavicí. Je určen k přesnému měření vlhkosti a rosného bodu, bez driftu. Přístroj slouží jako přenosný etalon pro řadu aplikací – ke kontrole rosného bodu v systémech stlačeného vzduchu, nebo ke kontrole kvality dýchacích směsí.

Zjistěte více

Teplotní měřící systém MBW T12

Vysoce přesný a stabilní 12kanálový teplotní měřicí systém, ke kterému lze připojit odporové snímače teploty (PRT). V kombinaci se zrcátkovými rosnobodovými vlhkoměry MBW je skvělou volbou pro kalibraci a validaci klimatických komor. K dispozici je software MBW Gecko pro vizualizaci hodnot.

Zjistěte více

Generátor Testo Huminator 2

Testo Huminator 2Testo Huminator 2 je špičkový generátor vlhkosti a teploty. Generátor disponuje velkou komorou o objemu 4,2 l s velmi vysokou stabilitou a homogenitou vlhkosti a teploty. Díky velké komoře se tento generátor perfektně hodí pro kalibraci všech druhů vlhkoměrů a datových záznamníků.

Zjistěte více

Generátor Fensor HG-101

Generátor vlhkosti Fensor HG-101Fensor HG-101 je malý a šikovný generátor vlhkosti. Přístroj je možné vybavit několika různými komorami, díky čemu je vhodný ke kalibraci různých druhů vlhkoměrů a datových záznamníků. Generátor má slušnou stabilitou a homogenitou vlhkosti v komoře. Tento přístroj nedisponuje regulací teploty.

Zjistěte více

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top