Špičkové kalibrační a validační systémy

Kalibrátory vlhkosti

Vyberte si váš nový kalibrátor vlhkosti od renomovaných značek v nejvyšší kvalitě.


Generátor Testo Huminator 2

Testo Huminator 2Špičkový generátor vlhkosti a teploty. Generátor disponuje velkou komorou o objemu 4,2 l s velmi vysokou stabilitou a homogenitou vlhkosti a teploty. Díky velké komoře se tento generátor skvěle hodí pro kalibraci všech druhů vlhkoměrů a datových záznamníků.

Generátor Fensor HG-101

Generátor vlhkosti Fensor HG-101Kompaktní generátor vlhkosti. Přístroj je možné vybavit několika různými komorami, díky čemu je vhodný ke kalibraci různých druhů vlhkoměrů a datových záznamníků. Generátor má slušnou stabilitou a homogenitou vlhkosti v komoře. Tento přístroj nedisponuje regulací teploty.

Vlhkoměr Rotronic HP32-HC2AS

kapacitní pracovní vlhkoměr RotronicVlhkoměr HP32-HC2AS je přenosný přístroj vybavený přesným kapacitním snímačem HygroClip2. Tento přesný a stabilní snímač je vhodný jako pracovní referenční měřidlo při kalibracích běžných vlhkoměrů.

Generátor vlhkosti MBW HFG1

Průtokový generátor vlhkostiHFG1 umožňuje přesně generovat plyn s různou hodnotou rosného bodu (Td) / bodu ojínění (TF) v rozsahu -80 … 10 °C Tf/Td. Díky schopnosti generovat i velmi suché prostředí je HFG1 unikátní přístroj a je ideální zdroj prostředí pro kalibraci vlhkoměrů, které pracují ve velmi suchých podmínkách.

MBW 373

Referenční rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 373 nabízí široký rozsah měření od −95 °C do +95 °C bodu ojínění / rosného bodu. Přístroj se využívá jako etalon při kalibraci vlhkoměrů, v meteorologii, při měření stopové vlhkosti a výzkumu palivových článků.

MBW 473

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 473 je přesný přenosný přístroj s oddělenou měřící sondou. Umožňuje měřit hodnoty rosného bodu, vlhkosti a teploty přímo v procesu. Vlhkoměr 473 je špičkové referenční měřidlo při kalibraci běžných vlhkoměrů.

MBW 473-SHX

Přenosný rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 473-SHX je vybavený oddělenou měřící sondou. Je určen k měření rosného bodu při teplotě prostředí až 125 °C. Umí změřit hodnoty rosného bodu, teploty a relativní vlhkosti přímo v procesu. Vlhkoměr 473-SHX je špičkové zařízení pro kalibraci a validaci klimatických komor.

MBW 573

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 573 je konstruovaný pro instalaci do rackové skříně 19″. Je vybavený integrovanou měřící hlavicí, snímačem tlaku, pumpou a průtokoměrem. Určený je pro extrémně přesné monitorování náročných procesů.

MBW 973

Rosnobodový zrcátkový vlhkoměr 973 je přenosný přístroj s integrovanou měřící hlavicí. Je určen k přesnému měření vlhkosti a rosného bodu, bez driftu. Přístroj slouží jako přenosný etalon pro řadu aplikací – ke kontrole rosného bodu v systémech stlačeného vzduchu, nebo ke kontrole kvality dýchacích směsí.

Teplotní měřící systém MBW T12

Vysoce přesný a stabilní 12kanálový teplotní měřicí systém, ke kterému lze připojit odporové snímače teploty (PRT). V kombinaci se zrcátkovými rosnobodovými vlhkoměry MBW je skvělou volbou pro kalibraci a validaci klimatických komor. K dispozici je software MBW Gecko pro vizualizaci hodnot.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top