Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Kalibrátory leteckých přístrojů

Vyberte si váš nový kalibrátor leteckých přístrojů.


DMA MPS40C

4kanálový přenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 2 až 4 tlakové okruhy – výšku, rychlost a 2x úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Výborně se hodí ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

Zjistěte více

DMA MPS43B

Extrémně kompaktní 2kanálový automatický Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) nabízející výkon běžných ADTS kalibrátorů, a to při nízké hmotnosti a snadné manipulaci. Odolná skříňka s vestavěnou baterií splňuje náročné požadavky leteckého průmyslu.

Zjistěte více

DMA MPS45

2kanálový automatický přenosný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) určený k běžnému zkoušení výškoměrů, rychloměrů a dalších letových palubních přístrojů. Vestavěná baterie umožňuje provoz až po dobu 2 hodin. Jeho součástí je ovládací program ADWIN.

Zjistěte více

DMA MPS49

3kanálový přenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 3 tlakové okruhy – výšku, rychlost a úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Hodí se ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

Zjistěte více

DMA MPS46/MPS56

Laboratorní Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) s vysoce přesnými snímači tlaku. Přesnost pro statický kanál je menší než ±2 ft při hladině moře. Přístroj lze vybavit komunikačním rozhraním RS232, USB, Ethernet nebo GPIB/IEEE488, a využít tak v automatizovaných zkušebních systémech.

Zjistěte více

MM14-BW

Digitální automatický kalibrační systém MM14-BW je určený ke kalibraci přesných leteckých tlakových přístrojů, jako jsou ADTS kalibrátory. Systém se skládá z etalonového digitálního pístového tlakoměru, 2kanálového sekundárního etalonu a kalibračního programu.

Zjistěte více

DMA MPS34C

Vysoce přesný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) nabízí v provozních podmínkách přesnost srovnatelnou s laboratorními přístroji. Standardně dodávaný 8kanálový oddělovač vstupů usnadňuje zkoušky těsnosti vícekanálových systémů. Vestavěná baterie umožňuje provoz až po dobu 4 hodin.

Zjistěte více

DMA MPS35C

Vysoce přesný 3kanálový ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 3 tlakové okruhy – výšku, rychlost a úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Určený je ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

Zjistěte více

Pitot-statické adaptéry

Přípojky pro Pitotovy trubice a statické porty jako příslušenství ke kalibrátorům palubních leteckých přístrojů. Kompletní kalibrační souprava DMA může obsahovat ADTS kalibrátor, Pitot-statické adaptéry, kabely/hadice a robustní přepravní kufr.

Zjistěte více

DMA PAMB10H/PAMB11H

Referenční tlakoměry PAMB10H a PAMB11H měří v rozsazích atmosférického tlaku palubních leteckých přístrojů. Můžete je použít jako etalon pro kalibraci ADTS kalibrátorů. PAMB10H je 1kanálový tlakoměr (Ps nebo Pt) a PAMB11H je 2kanálový tlakoměr (Ps a Pt).

Zjistěte více

DMA MTG7

3osý rotační stůl MTG7 je určen ke kalibraci a zkoušení gyroskopických přístrojů. Mezi základní funkce patří přesné nastavení rychlosti, zrychlení a polohy pro každou osu nezávisle, rychlé vyhledávání nulové polohy a ovládání přes dálkový ovladač a PC.

Zjistěte více

DMA BCE14/BCE15

Laboratorní digitální systém pro zkoušení otáčkoměrů a indikátorů používaných u turbínových leteckých motorů. Typ BCE14 je vybavený 2 nezávislými generátory otáček a typ BCE15 3 generátory otáček.

Zjistěte více

DMA IAC90

Elektromechanický přístroj pro měření relativní rotace mezi pohyblivými částmi letadel. Nabízí 4 různé ovládací jednotky (MAN2B, MAN4B, MAN8B nebo MAN16B) umožňující současný odečet měření ze 2, 4, 8 nebo 16 úhloměrů.

Zjistěte více

Beamex MC6

Univerzální multifunkční přenosný kalibrátor umožňující měřit (případně generovat / simulovat) tlak, odporové a termoelektrické snímače teploty, stejnosměrné napětí, proud, frekvenci a pulsy. Kalibraci leteckých přístrojů usnadňují volitelné funkce Dokumentační kalibrátor a Záznamník dat.

Zjistěte více

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top