Špičkové kalibrační a validační systémy

Kalibrátory leteckých přístrojů

Vyberte si váš nový kalibrátor leteckých přístrojů.


DMA MPS43B

Extrémně kompaktní 2-kanálový automatický Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) nabízející výkon běžných ADTS kalibrátorů, a to při nízké hmotnosti a snadné manipulaci. Odolná skříňka s vestavěnou baterií splňuje náročné požadavky leteckého průmyslu.

DMA MPS45

2-kanálový automatický přenosný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) určený k běžnému zkoušení výškoměrů, rychloměrů a dalších letových palubních přístrojů. Vestavěná baterie umožňuje provoz až po dobu 2 hodin. Jeho součástí je ovládací program ADWIN.

DMA MPS49

3-kanálový přenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 3 tlakové okruhy – výšku, rychlost a úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Hodí se ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

DMA MPS40C

4-kanálový přenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 2 až 4 tlakové okruhy – výšku, rychlost a 2krát úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Výborně se hodí ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

DMA MPS46/MPS56

Laboratorní Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) s vysoce přesnými snímači tlaku. Přesnost pro statický kanál je menší než ±2 ft při hladině moře. Přístroj lze vybavit komunikačním rozhraním RS232, USB, Ethernet nebo GPIB/IEEE488, a využít tak v automatizovaných zkušebních systémech.

MM14-BW

Digitální automatický kalibrační systém MM14-BW je určený ke kalibraci přesných leteckých tlakových přístrojů, jako jsou ADTS kalibrátory. Systém se skládá z etalonového digitálního pístového tlakoměru, 2-kanálového sekundárního etalonu a kalibračního programu.

DMA MPS34C

Vysoce přesný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) nabízí v provozních podmínkách přesnost srovnatelnou s laboratorními přístroji. Standardně dodávaný 8-kanálový oddělovač vstupů usnadňuje zkoušky těsnosti vícekanálových systémů. Vestavěná baterie umožňuje provoz až po dobu 4 hodin.

DMA MPS35C

Vysoce přesný 3-kanálový ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovat a měřit 3 tlakové okruhy – výšku, rychlost a úhel náběhu (AoA – Angle of Attack). Určený je ke zkoušení palubních přístrojů využívajících inteligentní Pitotovy trubice.

Pitot-statické adaptéry

Přípojky pro Pitotovy trubice a statické porty jako příslušenství ke kalibrátorům palubních leteckých přístrojů. Kompletní kalibrační souprava DMA může obsahovat ADTS kalibrátor, Pitot-statické adaptéry, kabely/hadice a robustní přepravní kufr.

DMA PAMB10H/PAMB11H

Referenční tlakoměry PAMB10H a PAMB11H měří v rozsazích atmosférického tlaku palubních leteckých přístrojů. Můžete je použít jako etalon pro kalibraci ADTS kalibrátorů. PAMB10H je 1-kanálový tlakoměr (Ps nebo Pt) a PAMB11H je 2-kanálový tlakoměr (Ps a Pt).

DMA MTG7

3osý rotační stůl MTG7 je určen ke kalibraci a zkoušení gyroskopických přístrojů. Mezi základní funkce patří přesné nastavení rychlosti, zrychlení a polohy pro každou osu nezávisle, rychlé vyhledávání nulové polohy a ovládání přes dálkový ovladač a PC.

DMA BCE14/BCE15

Laboratorní digitální systém pro zkoušení otáčkoměrů a indikátorů používaných u turbínových leteckých motorů. Typ BCE14 je vybavený 2 nezávislými generátory otáček a typ BCE15 3 generátory otáček.

DMA IAC90

Elektromechanický přístroj pro měření relativní rotace mezi pohyblivými částmi letadel. Nabízí 4 různé ovládací jednotky (MAN2B, MAN4B, MAN8B nebo MAN16B) umožňující současný odečet měření ze 2, 4, 8 nebo 16 úhloměrů.

Beamex MC6

Univerzální multifunkční přenosný kalibrátor umožňující měřit (případně generovat / simulovat) tlak, odporové a termoelektrické snímače teploty, stejnosměrné napětí, proud, frekvenci a pulsy. Kalibraci leteckých přístrojů usnadňuje funkce Dokumentační kalibrátor.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top