Špičkové kalibrační a validační systémy

Bezdrátové dataloggery

Bezdrátové dataloggery řady TrackSense® představují nejkomplexnější validační řešení, které je v současnosti na trhu k dispozici. Díky širokému rozsahu měřených parametrů jsou bezdrátové dataloggery Ellab vhodné pro celou řadu aplikací.


Dataloggery s vyměnitelnými snímači

Dataloggery TrackSense Pro, Pro X a Pro Basic mají možnost výměny snímačů pro měření teploty, tlaku, vakua, vlhkosti, průniku páry, vodivosti a CO2. Dataloggery nabízí zobrazení dat v reálném čase pomocí přídavného SKY modulu.

Velmi malé dataloggery

Využijte dataloggery řady TrackSense Pro Mini a Micro pro měření teploty. Ty jsou navrženy pro aplikace s omezeným prostorem. Datalogger řady Micro se dodává také v kombinované verzi pro měření teploty a tlaku.

Dataloggery pro velmi nízké teploty

Dataloggery pro velmi nízké teplotyDataloggery s integrovanými snímači řady TrackSense Frigo jsou určeny pro měření při velmi nízkých teplotách a nabízí rozšířenou kapacitu baterie.

Dataloggery s integrovanými snímači

Dataloggery s integrovanými snímačiDataloggery se zabudovanými snímači řady TrackSense Pro Compact pro měření teploty a tlaku jsou vyvinuty tak, aby splňovaly základní potřeby pro aplikace, kde je kladen důraz na jednoduchost.

Dataloggery s LED indikátorem pro laboratoře

Dataloggery s LED indikátorem pro laboratoře

Dataloggery TrackSense Lab jsou určeny pro měření teploty a vlhkosti. Dataloggery jsou vybaveny LED indikátorem pro upozornění a informaci o stavu dataloggeru v průběhu měření. Dataloggery nabízí zobrazení dat v reálném čase pomocí přídavného SKY modulu.

Dataloggery pro proces sušení mrazem

Dataloggery pro proces sušení mrazemDataloggery TrackSense LyoPro představují revoluci ve validaci a monitorování procesu sušení mrazem. Jsou vhodné pro automatické provozy nakládacích a vykládacích systémů. Dataloggery mají vyměnitelný termoelektrický snímač teploty s minimálním ovlivněním měření.


Příslušenství k bezdrátovým dataloggerům

Potřebujete zobrazení dat z dataloggerů v reálném čase nebo stanici pro spuštění a čtení dataloggerů?

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top