Špičkové kalibrační a validační systémy

Multifunkční kalibrátory

Vyberte si váš nový multifunkční kalibrátor v nejvyšší možné kvalitě.


Beamex MC6

Tento multifunkční dokumentační kalibrátor a komunikátor využijete nejen jako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličin, ale také jako dokumentační kalibrátor, záznamník dat a přenosný komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-Ex

Jiskrově bezpečný multifunkční provozní kalibrátor a komunikátor skvěle poslouží nejen jako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličin. Skvěle ho využijete také jako dokumentační kalibrátor, záznamník dat a přenosný komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-T150

Univerzální kalibrátor kombinující teplotní pícku s rozsahem od −30 °C do 150 °C sběrnicový komunikátor, datalogger a multifunkční provozní dokumentační kalibrátor teploty, tlaku a různých elektrických veličin

Beamex MC6-T660

Univerzální kalibrátor kombinující teplotní pícku s rozsahem od 50 °C do 660 °C, sběrnicový komunikátor, datalogger a multifunkční provozní dokumentační kalibrátor teploty, tlaku a různých elektrických veličin.

Beamex MC6-WS

Panelová verze kalibrátoru Beamex MC6 umožňující kalibraci teploty, tlaku a elektrických signálů. Současně funguje jako datový záznamník a komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex CENTRiCAL

Modulární zkušební a kalibrační pracoviště určené pro dílny a laboratoře. Do jeho pracovního stolu můžete snadno zabudovat různé moduly určené ke kalibraci elektrických veličin.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top