Špičkové kalibrační a validační systémy

Multifunkční kalibrátory

Vyberte si váš nový multifunkční kalibrátor v nejvyšší možné kvalitě.


Beamex MC6

Tento multifunkční dokumentační kalibrátor a komunikátor využijete nejen jako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličin, ale také jako dokumentační kalibrátor, záznamník dat a přenosný komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-Ex

Jiskrově bezpečný multifunkční provozní kalibrátor a komunikátor skvěle poslouží nejen jako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličin. Skvěle ho využijete také jako dokumentační kalibrátor, záznamník dat a přenosný komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA protokoly.

Beamex MC4

S tímto kompaktním provozním dokumentačním kalibrátorem můžete kalibrovat tlak, teplotu a elektrické signály. Dokumentační funkce přitom umožňují elektronickou dokumentaci kalibrace.

Beamex MC2

Kompaktní provozní dokumentační kalibrátor umožňující kalibraci tlaku, teploty a elektrických signálů. MC2 může mít zabudované vnitřní tlakové moduly. Také k němu snadno připojíte vnější tlakové moduly.

Beamex MC6-WS

Panelová verze kalibrátoru Beamex MC6 umožňující kalibraci teploty, tlaku a elektrických signálů. Současně funguje jako datový záznamník a komunikátor pro sběrnicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex CENTRiCAL

Modulární zkušební a kalibrační pracoviště určené pro dílny a laboratoře. Do jeho pracovního stolu můžete snadno zabudovat různé moduly určené ke kalibraci elektrických veličin.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top