Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Kalibrátory teploty

Vyberte si váš nový kalibrátor teploty nejvyšší kvality od renomovaných značek.


Beamex MC6-T150

Univerzální přenosný kalibrátor teploty pro automatizovanou kalibraci teploty v rozsahu −30 °C … 150 °C. MC6-T150 je kombinace moderní dvouzónové kalibrační teplotní pícky a multifunkčního provozního kalibrátoru a komunikátoru Beamex MC6.

Zjistěte více

Beamex MC6-T660

Univerzální přenosný kalibrátor teploty pro automatizovanou kalibraci teploty v rozsahu 50 °C … 660 °C. MC6-T660 je kombinace moderní třízónové kalibrační teplotní pícky a multifunkčního provozního kalibrátoru a komunikátoru Beamex MC6.

Zjistěte více

 

Beamex FB

Přenosná, lehká a kompaktní průmyslová teplotní pícka pro kalibrace v provozu. Použít ji můžete samostatně, nebo k automatizované kalibraci a elektronické dokumentaci s kalibrátorem Beamex MC6 a kalibračním programem Beamex CMX.

Zjistěte více

Beamex MB

Metrologická teplotní pícka s vysokou přesností a stabilitou, která je zároveň dostatečně kompaktní k použití v provozu. Můžete ji použít samostatně, nebo v rámci automatizované kalibrace a elektronické dokumentace s kalibrátorem Beamex MC6 a kalibračním programem Beamex CMX.

Zjistěte více

 

Beamex MC6

Multifunkční dokumentační kalibrátor MC6 nabízí mnoho funkcí k měření a simulaci odporových a termoelektrických snímačů teploty. V kombinaci s teplotní píckou a kalibračním programem Beamex CMX umožňuje plně automatickou kalibraci teploty.

Zjistěte více

Beamex MC6-Ex

Jiskrově bezpečný multifunkční kalibrátor MC6-Ex nabízí funkce pro měření a simulaci odporových a termoelektrických snímačů teploty. V kombinaci s kalibračním programem Beamex CMX vytváří elektronický kalibrační systém.

Zjistěte více

 

Beamex RPRT

Inteligentní teplotní sondy řady RPRT jsou referenční odporové snímače teploty s vysokou přesností a dlouhodobou stabilitou měření. Díky zabudované paměti do ní můžete uložit korekční koeficienty. Použít je můžete s píckami řady FB a MB, nebo s kalibrátorem Beamex MC6. 

Zjistěte více

Beamex IPRT-300

Průmyslové teplotní sondy IPRT-300 jsou odporové snímače teploty, které mohou být použity až do +300 °C. Při využití korekčních koeficientů nabízejí přesnost ±0,04 °C. Použít je můžete například s kalibrátorem Beamex MC6. 

Zjistěte více

 

Beamex MC4

Dokumentační provozní kalibrátor MC4 nabízí měření a simulace odporových a termoelektrických snímačů teploty, napájení proudové smyčky a měření výstupů převodníků v mA. Komunikuje s kalibračním programem Beamex CMX. 

Zjistěte více

Beamex MC2

Přenosný dokumentační kalibrátor pro provozní kalibrace. Dokáže měřit a simulovat odporové a termoelektrické snímače teploty. K dispozici je také napájení proudové smyčky a měření analogových výstupů.

Zjistěte více

 

Beamex MC6 Workstation

Panelová verze přenosného kalibrátoru Beamex MC6 nabízí stejné funkce pro kalibraci teploty. Může fungovat jako samostatný kalibrátor, nebo může být součástí kalibračního pracoviště Beamex CENTRiCAL. Kombinací s kalibračním programem Beamex CMX vznikne elektronický kalibrační systém.

Zjistěte více

Beamex CENTRiCAL

Modulární zkušební a kalibrační pracoviště CENTRiCAL je určené pro dílny a laboratoře. Do pracovního stolu lze zabudovat kalibrátor Beamex MC6 Workstation a další moduly určené ke kalibraci teplotních veličin.

Zjistěte více

 

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top