Špičkové kalibrační a validační systémy

Kalibrátory teploty

Vyberte si váš nový kalibrátor teploty nejvyšší kvality od renomovaných značek.


Beamex MC6-T150

Univerzální přenosný kalibrátor teploty pro automatizovanou kalibraci teploty v rozsahu −30 °C … 150 °C. MC6-T150 je kombinace moderní dvouzónové kalibrační teplotní pícky a multifunkčního provozního kalibrátoru a komunikátoru Beamex MC6.

Beamex MC6-T660

Univerzální přenosný kalibrátor teploty pro automatizovanou kalibraci teploty v rozsahu 50 °C … 660 °C. MC6-T660 je kombinace moderní třízónové kalibrační teplotní pícky a multifunkčního provozního kalibrátoru a komunikátoru Beamex MC6.

Beamex FB

Přenosná, lehká a kompaktní průmyslová teplotní pícka pro kalibrace v provozu. Použít ji můžete samostatně, nebo k automatizované kalibraci a elektronické dokumentaci s kalibrátorem Beamex MC6 a kalibračním programem Beamex CMX.

Beamex MB

Metrologická teplotní pícka s vysokou přesností a stabilitou, která je zároveň dostatečně kompaktní k použití v provozu. Můžete ji použít samostatně, nebo v rámci automatizované kalibrace a elektronické dokumentace s kalibrátorem Beamex MC6 a kalibračním programem Beamex CMX.

Beamex MC6

Multifunkční dokumentační kalibrátor MC6 nabízí mnoho funkcí k měření a simulaci odporových a termoelektrických snímačů teploty. V kombinaci s teplotní píckou a kalibračním programem Beamex CMX umožňuje plně automatickou kalibraci teploty.

Beamex MC6-Ex

Jiskrově bezpečný multifunkční kalibrátor MC6-Ex nabízí funkce pro měření a simulaci odporových a termoelektrických snímačů teploty. V kombinaci s kalibračním programem Beamex CMX vytváří elektronický kalibrační systém.

Beamex RPRT

Vysoce přesné etalonové teplotní snímače řady RPRT jsou extrémně stabilní odporové snímače teploty s rozsahem až do 660 °C.  Použít je můžete s teplotními píckami řady Beamex FB a MB, nebo s kalibrátory teploty řady Beamex MC6. 

Beamex IPRT-300

Průmyslové teplotní snímače IPRT-300 jsou referenční odporové snímače teploty Pt100, které mohou být použity až do +300 °C. Při využití korekčních koeficientů nabízejí přesnost ±0,04 °C. Použít je můžete například s kalibrátory Beamex MC6. 

Beamex MC6-WS

Panelová verze přenosného kalibrátoru Beamex MC6 nabízí stejné funkce pro kalibraci teploty. Může fungovat jako samostatný kalibrátor, nebo může být součástí kalibračního pracoviště Beamex CENTRiCAL. Kombinací s kalibračním programem Beamex CMX vznikne elektronický kalibrační systém.

Beamex CENTRiCAL

Modulární zkušební a kalibrační pracoviště CENTRiCAL je určené pro dílny a laboratoře. Do pracovního stolu lze zabudovat kalibrátor Beamex MC6 Workstation a další moduly určené ke kalibraci teplotních veličin.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top