Špičkové kalibrační a validační systémy

Validační systémy Ellab nově na našich stránkách

Nově jsme přidali na naše stránky www.kalibratory.cz informace o validačních systémech dánské společnosti Ellab, kterou zastupujeme na českém a slovenském trhu. Vybírat můžete z nabídky systémů bezdrátových dataloggerů řady TrackSense® a termočlánkového sytému pro tepelnou validaci E-Val™ Pro, které jsou dodávány s profesionálním validačním softwarem ValSuite®. Systémy využijete při teplotních a dalších validačních měřeních ve farmaceutickém, zdravotnickém, potravinářském a jiném průmyslu.

V sekci Hledám BEZDRÁTOVÝ SYSTÉM naleznete bezdrátové dataloggery řady TrackSense®, které představují nejkomplexnější validační řešení, které je v současnosti na trhu k dispozici. Díky širokému rozsahu měřených parametrů jsou bezdrátové dataloggery Ellab vhodné pro celou řadu aplikací.

V sekci Hledám TERMOČLÁNKOVÝ SYSTÉM naleznete velice přesný termočlánkový systém E-Val Pro, který je ideální pro různé procesy tepelné validace. Systém nabízí možnost připojení i dalších snímačů pro měření tlaku, vakua, vlhkosti, vodivosti a CO2.

ValSuite® je spolehlivý validační a kalibrační software spojující všechny validační systémy společnosti Ellab do jediné platformy. Umožní vám kombinovat bezdrátové dataloggery s tradičním termočlánkovým měřícím systémem. Tím vám otevírá dveře k obrovskému množství nových možností při validaci.

Společnost Kalibrátory, s.r.o. vám zajistí pronájem těchto špičkových validačních systémů, případně jejich záruční a pozáruční servis. V případě zájmu vám rádi přijedeme předvést naše nové validační DEMO přístroje od společnosti Ellab. Napište nám na info@kalibratory.cz.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top