Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Beamex bMobile

Aplikace Beamex bMobile

Intuitivní a účinné víceplatformové (Android a Windows 10) mobilní elektronické řešení pro vykonání a dokumentaci kalibrace provozních přístrojů, pro inspekci údržby a kalibraci vah.

Aplikace Beamex bMobile 2 nahrazuje starší aplikaci Beamex bMobile.

Popis a odkazy na stažení aplikace na webu výrobce


Zvyšte efektivitu a snižte chybovost s elektronickým systémem!

Mnohé výrobní podniky pro dokumentaci kalibrace a inspekce údržby stále používají tužku a papír. Takový proces je neefektivní a vede k chybám.

Beamex bMobile 2 je aplikace pro elektronickou realizaci a dokumentaci kalibračních a inspekčních činností v provozních podmínkách pomocí mobilních zařízení. Tato aplikace pracuje ve spojení se software pro správu kalibračních činností Beamex CMX.

Aplikace Beamex bMobile pracuje off-line, a tím rozšiřuje možnosti on-line kalibračního software Beamex CMX, protože ve výrobě nemáte vždy k dispozici spolehlivé síťové připojení.

Aplikace Beamex bMobile podporuje také technologii „Mobile Security plus“, což je řešení zajištění integrity kalibračních dat v průběhu celého kalibračního procesu.


Jak to funguje?

Pro rozvrh a plánování vašich kalibračních a inspekčních činností použijte kalibrační software Beamex CMX. Když nastane termín realizace kalibrace nebo inspekce, můžete zakázky údržby odeslat bezdrátově z CMX do mobilního zařízení s aplikací Beamex bMobile a potom odejít do provozu.

Na pracovišti vás aplikace Beamex bMobile krok po kroku vede v postupu všech plánovaných aktivit. Výsledky a záznamy o návaznosti se bezpečně uloží do paměti a když se vrátíte zpět do kanceláře, můžete tyto výsledky přenést do software CMX.

Stažená data se automaticky uloží do databáze, ze které se mohou vytisknout kalibrační listy nebo revizní zprávy a zároveň se aktualizuje plán činností.


Kalibrace provozních přístrojů

Pro rozvrh a plánování kalibrací použijte software Beamex CMX nebo Beamex LOGiCAL.

Naplánované zakázky odešlete do mobilního přístroje s aplikací bMobile.

Pro realizaci a dokumentaci kalibrací různých provozních přístrojů použijte aplikaci Beamex bMobile.

Poptávka software


Kalibrace vah

Pro rozvrh a plánování kalibrací vašich vah použijte kalibrační software Beamex CMX.

Dokumentaci kalibrací vašich vah můžete provést v samotném software CMX nebo můžete naplánovanou kalibraci odeslat do mobilního přístroje s aplikací bMobile. Mobilní přístroj vás poté (off-line) vede v celém kalibračním postupu a zároveň se kalibrace váhy dokumentuje. CMX a bMobile zahrnují všechny různé zkoušky potřebné pro kalibraci vah, jako jsou zkoušky při excentrickém zatížení, zkoušky opakovatelnosti, zkoušky pro určení chyb indikací a zkoušky dolní meze váživosti.

Tyto funkce byly vytvořeny na základě norem EURAMET cg-18, OIML: EN 45501 + AC a NIST: Handbook 44 – 2007 (s aktualizacemi USP 41).


Inspekce, revize a prohlídky údržby

Pro rozvrh a plánování inspekcí údržby použijte kalibrační software Beamex CMX a pro každou prohlídku údržby vytvořte podrobnou instrukci.

Zakázku údržby odešlete z CMX do mobilního zařízení a poté můžete odejít na pracoviště provést inspekci. Výsledek je zaznamenán do mobilního zařízení a po ukončení jej můžete stáhnout do CMX.

Typické inspekce zahrnují revize a preventivní údržbu nevýbušných elektrických zařízení, kontroly zabezpečovacích zařízení a budov, inspekce klimatizačních systémů, kontroly blokování atd.


Integrita kalibračních a inspekčních dat

Pokud použijete aplikaci Beamex bMobile se software Beamex CMX a technologií „Mobile Security Plus“ od firmy Beamex, získáte elektronický systém, u kterého je zajištěna integrita dat na velmi vysoké úrovni a zároveň se minimalizuje nebezpečí nedodržení správné výrobní praxe.


Stažení aplikace Beamex bMobile

Aplikaci Beamex bMobile pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Obchod Play.

Verze Beamex bMobile pro pro Windows 10 si můžete zdarma stáhnout z webu firmy Beamex.

Tato aplikace má „demo režim“, takže si ji můžete vyzkoušet i bez software pro správu kalibrací Beamex CMX.


Poptávka aplikace bMobile

Odešlete nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top