Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Aplikace Beamex bMobile

Intuitivní a účinné víceplatformové (Android, iOS a Windows 10) mobilní elektronické řešení pro vykonání a dokumentaci kalibrace provozních přístrojů, pro inspekci údržby a kalibraci vah.

Technický listSoftware na webu výrobce


Zvyšte efektivitu a snižte chybovost

Mnohé výrobní podniky pro dokumentaci kalibrace a inspekce údržby stále používají tužku a papír. Takový proces je neefektivní a vede k chybám.

Beamex bMobile je aplikace pro elektronickou realizaci a dokumentaci kalibračních a inspekčních činností v provozních podmínkách pomocí mobilních zařízení. Tato aplikace pracuje ve spojení se software pro správu kalibračních činností Beamex CMX a Beamex LOGiCAL.

Aplikace Beamex bMobile pracuje off-line, a tím rozšiřuje možnosti kalibračního software Beamex CMX, protože ve výrobě nemáte vždy k dispozici spolehlivé síťové připojení.

Aplikace Beamex bMobile podporuje také technologii „Mobile Security plus“, což je řešení zajištění integrity kalibračních dat v průběhu celého kalibračního procesu.

Jak to funguje

Pro rozvrh a plánování vašich kalibračních a inspekčních činností použijte kalibrační software Beamex. Když nastane termín realizace kalibrace nebo inspekce, můžete zakázky údržby odeslat bezdrátově z CMX nebo LOGiCAL do mobilního zařízení s aplikací Beamex bMobile a potom odejít do provozu.

Na pracovišti vás aplikace Beamex bMobile krok po kroku vede v postupu všech plánovaných aktivit. Výsledky a záznamy o návaznosti se bezpečně uloží do paměti a když se vrátíte zpět do kanceláře, můžete tyto výsledky přenést do software CMX nebo LOGiCAL.

Stažená data se automaticky uloží do databáze, ze které se mohou vytisknout kalibrační listy nebo revizní zprávy a zároveň se aktualizuje plán činností.


Kalibrace provozních přístrojů

Pro rozvrh a plánování kalibrací použijte software Beamex CMX nebo Beamex LOGiCAL.

Naplánované zakázky odešlete do mobilního přístroje s aplikací bMobile.

Pro realizaci a dokumentaci kalibrací různých provozních přístrojů použijte aplikaci Beamex bMobile.


Kalibrace vah

Pro rozvrh a plánování kalibrací vašich vah použijte kalibrační software Beamex CMX.

Dokumentaci kalibrací vašich vah můžete provést v samotném software CMX nebo můžete naplánovanou kalibraci odeslat do mobilního přístroje s aplikací bMobile. Mobilní přístroj vás poté (off-line) vede v celém kalibračním postupu a zároveň se kalibrace váhy dokumentuje. CMX a bMobile zahrnují všechny různé zkoušky potřebné pro kalibraci vah, jako jsou zkoušky při excentrickém zatížení, zkoušky opakovatelnosti, zkoušky vážení a zkoušky minimální navážky.

Tyto funkce byly vytvořeny na základě norem EURAMET cg-18, OIML: EN 45501 + AC a NIST: Handbook 44 – 2007 (s aktualizacemi USP 41).


Inspekce, revize a prohlídky údržby

Pro rozvrh a plánování inspekcí údržby použijte kalibrační software Beamex CMX a pro každou prohlídku údržby vytvořte podrobnou instrukci.

Zakázku údržby odešlete z CMX do mobilního zařízení a poté můžete odejít na pracoviště provést inspekci. Výsledek je zaznamenán do mobilního zařízení a po ukončení jej můžete stáhnout do CMX.

Typické inspekce zahrnují revize a preventivní údržbu nevýbušných elektrických zařízení, kontroly zabezpečovacích zařízení a budov, inspekce klimatizačních systémů, kontroly blokování atd.


Integrita kalibračních a inspekčních dat

Integrita kalibračních a inspekčních dat

Pokud použijete aplikaci Beamex bMobile se software Beamex CMX a technologií „Mobile Security Plus“ od firmy Beamex, získáte elektronický systém, u kterého je zajištěna jednotnost dat na velmi vysoké úrovni. A zároveň se minimalizuje nebezpečí nedodržení správné výrobní praxe.

Stažení aplikace Beamex bMobile

Aplikaci Beamex bMobile pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Obchod Play.

Aplikaci Beamex bMobile pro iOS si můžete zdarma stáhnout z Apple Apps Store.

Verze Beamex bMobile pro pro Windows 10 si můžete zdarma stáhnout z webu firmy Beamex.

Tato aplikace má „demo režim“, takže si ji můžete vyzkoušet i bez software Beamex CMX nebo LOGiCAL.


Poptávka aplikace bMobile

Odešlete nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top