Špičkové kalibrační přístroje a komplexní kalibrační systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Kalibrační software Beamex LOGiCAL

Kalibrační software jako služba. Beamex LOGiCAL je kalibrační program na principu předplatného, který využívá cloudovou technologii.

Více informací

Technický list Software na webu výrobce


Čím tento systém vyniká

Elektronická dokumentace

  • Správa kalibrací a dokumentace výsledků kalibrace načtením dat z dokumentačního kalibrátoru Beamex nebo mobilní aplikace Beamex bMobile.

Snadná dostupnost

  • Použití cloudového software LOGiCAL je cenově velmi dostupné a instalace nevyžaduje zapojení IT oddělení v podniku.

Vše v cloudu

  • Snadný přístup k tomuto software kdekoli máte internetové připojení.

Žádná údržba

  • Není potřeba se starat o aktualizace, protože k nim dochází automaticky.

Funkce software


Kalibrační software jako služba

Beamex LOGiCAL je kalibrační software využívající cloudové technologie, který je poskytovaný na základě předplatného.

Začít používat LOGiCAL je velmi snadné a náklady jsou škálovatelné na základě rozsahu vašeho použití. Můžete začít s levným měsíčním poplatkem a přitom využívat digitalizovaného bezpapírového kalibračního prostředí.

Tip: díky cloudovému přístupu se můžete připojit kdekoli máte připojení k internetu, nepotřebujete nákladnou IT infrastrukturu, a také aktualizace jsou automatické.Funkce software Beamex LOGiCAL

  • LOGiCAL vám pomáhá řídit proces kalibrace.
  • Umožňuje vám správu vašich uživatelů, struktury podniku a etalonů. V softwaru LOGiCAL budou uloženy všechny výsledky vašich kalibrací.
  • LOGiCAL využívá jedinečnou komunikační technologii webových služeb, která umožňuje bezdrátovou komunikaci s mobilními telefony nebo tablety s nainstalovanou bezplatnou mobilní kalibrační aplikací Beamex bMobile. Můžete také komunikovat s dokumentačními kalibrátory Beamex, a tím získat plně digitalizovaný kalibrační proces.
  • Uživatelské rozhraní a kalibrační listy jsou v angličtině, češtině, slovenštině a dalších jazycích.

 


Kalibrace se softwarem LOGiCAL

Každodenní kalibraci pomocí softwaru LOGiCAL lze popsat v pěti jednoduchých krocích:

Jakmile máte do databáze LOGiCAL přidány vaše kalibrovaná zařízení a etalony, můžete odeslat kalibrační postup do kalibrátoru Beamex nebo do telefonu/tabletu s bezplatnou aplikací Beamex bMobile.

Mobilní zařízení vás provedou kalibračními kroky, např. vám pomohou nastavit správné zkušební body.

Po ukončení kalibrace můžete výsledky odeslat do softwaru LOGiCAL k jejich uložení nebo generování kalibračních listů.

Vyzkoušejte na 14 dnů zdarma


Pro koho je LOGiCAL nejvhodnější?

LOGiCAL je ideální pro profesionály v oblasti kalibrace, kteří chtějí přejít ze zastaralého, po domácku vytvořeného nebo papírového kalibračního řešení na nejnovější technologické cloudové řešení.

LOGiCAL lze začít používat snadno a lehce a bez investic do IT infrastruktury. Zároveň lze optimalizovat náklady díky platbě podle využití.

LOGiCAL podpoří vaše první kroky v digitalizaci kalibračního procesu; se snadnou a bezpečnou elektronickou správou etalonů, záznamů o kalibrovaných zařízeních a výsledků kalibrace.

LOGiCAL podporuje robustní mobilní řešení kalibrací v rukou provozních techniků v náročných prostředích, což odstraní potřebu přenášet na pracoviště notebooky.

LOGiCAL můžete začít používat společně s bezplatnou aplikací bMobile pro mobily/tablety, což bude podporovat vaše stávající etalony, nebo můžete kalibrační činnost plně automatizovat s dokumentačními kalibrátory Beamex.

LOGiCAL je perfektním řešením pro mnoho různých průmyslových odvětví, jako jsou poskytovatelé kalibračních služeb, elektrárny, letecký a kosmický průmysl, automobilový průmysl, vodárny a kanalizace, potravinářství, papírny a mnoho dalších oborů.


Jak vám LOGiCAL usnadní život

Manuální dokumentace výsledků kalibrací na papír zabere spoustu času a není efektivní. Navíc při ní často dochází k překlepům.

Pomocí software LOGiCAL s dokumentačními kalibrátory Beamex a aplikací Beamex bMobile můžete dokumentovat vaše výsledky kalibrací elektronicky a zcela bez papíru, což vám ušetří drahocenný čas a zbaví nákladných chyb.

Poptávka

Tip: Zahoďte tužku a papír a kalibrujte elektronicky!


Vyzkoušejte si LOGiCAL s 14-denní zkušební verzí

Začít používat LOGiCAL je velmi snadné a můžete to udělat ještě dnes! Kliknutím na níže uvedený odkaz vytvořte účet, pozvěte členy svého týmu a začněte organizovat svou práci.

Jděte na https://logical.beamex.com a začněte ihned používat LOGiCAL!

Pokud již máte kompatibilní dokumentační kalibrátor Beamex, můžete začít stahovat výsledky kalibrace do své vlastní databáze LOGiCAL.

Pokud chcete software předvést nebo poradit jak začít, kontaktujte nás!


Potřebujete něco víc?

Pokud pracujete ve vysoce regulovaném a náročnějším odvětví, jako je například farmaceutický průmysl, možná pro vás LOGiCAL není to pravé. Místo toho doporučujeme použít pokročilejší software pro správu kalibrací Beamex CMX.


Poptávka softwaru LOGiCAL

Odešlete nezávaznou poptávku a my se vám sami ozveme.

 

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top